Tatlı Bela 23.bölüm izle Astha boğuluyor

28 Şubat salı günü ekranlara gelecek olan Tatlı Bela 23.bölüm fragmanı izleyici ile buluştu. Her bölümüyle büyük heyecan uyandıran Tatlı Bela yeni bölümünde Astha’nın boğulma sahnesi damga vurdu. Peki Tatlı Bela 23.bölümünde neler olacak? İşte yeni bölüm tanıtımı ve tüm detayları

TATLI BELA 23.BÖLÜM FRAGMANI

Nefretin gölgelediği büyük bir aşkın dram ve macera dolu öyküsü Tatlı Bela 23.bölümü 28 Mart SALI günü 21:30’de Kanal 7 ekranlarında.

TATLI BELA SON BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

Astha ve Shlok balayına gitmek için yola çıkar fakat yolda karşılaştıkları sorunlar nedeniyle kaybolurlar. Shlok’a ulaşamayan Agnihotri ailesinde ise telaş artar.

Shlok ve Astha balayına gitmek için yola çıkar. Fakat yolda arabanın arıza yapmasını fırsat bilen Astha ormana kaçar. Ormanda köpek tarafından kovalanan Astha çukura düşer. Shlok ise onu kurtarmak için şart koşsa da Astha direnir. Fakat sonunda Shlok kazanır. Öte yandan Niranjan onlardan haber alamadığı için telaşlanır. Niranjan Anjali’ye sorumsuz olduğu için kızar. Astha yüzünden Niranjan’ın gözünden düştüğünü düşünen Anjali Astha’ya kin besler. Astha ve Shlok ise ormanda kaybolur. 

Bir önceki yazımız olan Ekranların Evliya Çelebisi başlıklı makalemizde akşam, dünyayı geziyorum ve kanal 7 hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir