Sensiz Olmaz 13.bölümü! Rudra tehlikenin ortasında

Bollywood Yıldızları Sanaya Irani ve Ashihs Sharma’nın başrolleri paylaştığı Sensiz Olmaz dizisi tüm bölümleriyle tekrar seyirci karşısına çıkıyor. Yaşayacakları büyük aşktan habersiz olan Rundra ve Paro’nun unutulmayacak öyküsü anlatan Sensiz Olmaz 13.bölümünü haberimizin detayından izleyebilirsiniz.

SENSİZ OLMAZ 13.BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Kral Thakur’un sınırda bir silah sevkiyatı yapacağını haber alan Rudra evden ayrılır. Dilsheer, Paro’nun oğlundan nefret etmesinin sebebinin Varun’un ölümü olduğunu öğrenir. Mohini’nin telefonunu çalan Sumer, Kral’ı arayarak kendisi ile bir anlaşma yapmak istediğini söyler. Bu anlaşmaya göre Sumer yüklü bir para karşılığında Paro’yu ona teslim edecektir. Ancak Sumer gece odaya girdiğinde yanlışlıkla yengesi Maithili’yi kaçırır. Kralın adamları Sumer’in kendilerine yanlış kişiyi getirmesinden dolayı onu öldürmekle tehdit eder. Bu sırada Mohini de yaşananlardan haberdar olmuştur. Samarat ve diğerleri Maithili’yi her yerde ararken Mohini bir yalan uydurur ve Sumer ile Paro’yu Kralın adamlarının yanına gönderir.

Bir önceki yazımız olan Hasan Kaçan'dan Tekelioğlu'na kapak gibi cevap başlıklı makalemizde Hasan Kaçan ve Televizyon Haberleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir