Sağlık-Sen Genel Başkanı Memiş, Ömer Halisdemir’in kabrini ziyaret etti

Birtakım ziyaretler kapsamında Niğde’ye gelen Memiş ilk olarak, Bor ilçesine bağlı Çukurkuyu kasabasına geçerek, geçen günlerde hayatını kaybeden Ömer Halisdemir’in annesi Fatmana Halisdemir için baba Hasan Hüseyin Halisdemir’e başsağlığı diledi. Daha sonra mezarlığa geçen Memiş, 15 Temmuz Kahramanı Ömer Halisdemir’in kabrinde dua etti. Sağlık-Sen Genel Başkanı Metin Memiş, “Ömer Halisdemir kardeşimizde Çanakkale ruhunun yeniden dirilişine en güzel örnektir. Vatanı için, milleti için ve bu ülkenin geleceği için bile bile ölüme koştu. Biz bunu Ömer Halisdemir kardeşimizin 16 Temmuz gecesi vatanı için kendini nasıl feda ettiğini dinleyerek, anlayarak görüyoruz. Bizim başka bir ülkemiz yok. Suriyeli 4 milyona yakın kardeşimiz ülkelerini terk etmek zorunda kaldılar. Bizim ülkemizi de Suriye ve Irak gibi yapmak istiyorlar. O zaman biz millet olarak, bu ülkenin geleceğine hep beraber sahip çıkmak zorundayız. Ömer Halisdemir’in ortaya koymuş olduğu o ruh ve kahramanlığı bizlerde aynı şekilde üstlenip ülkemiz üzerinde oyun oynayanlara bu ülkeyi böldürmeyeceğiz mesajı vermeliyiz. Bu 15 Temmuzda gerçekleşti. Milletimiz siyasi görüşe bakmadan bir ve bütün olarak ülkesi için tankların karşısına ellerinde bayrakları, dillerinde duaları ile geçtiler. İnşallah ülkemizi bölmek isteyenlere inat ülkemizin birlik mayası olmaya Milet olarak devam edeceğiz. Buradan bir kez daha izah ediyorum Ömer Halisdemir kardeşimizin kahramanlığıyla çocuklarımız büyüyecek” dedi.

Kabir ziyaretinin ardından Sağlık-Sen Genel Başkanı Metin Memiş, Bor Devlet Hastanesi, Bor Ömer Halisdemir Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim Araştırma Hastanesi ve Ömer Halisdemir Üniversitesi Eğitim Araştırma Hastanesini ziyaret etti.

Bir önceki yazımız olan Niğde Belediyesi’den Geri Dönüşümde örnek proje başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir