Payitaht Abdülhamid 8.bölüm! Hain plan…

Ekranların en çok izlenen dönem dizilerinden biri olan Payitaht Abdülhamid 8.bölüm fragmanı yayınladı. Son bölümüyle nefes kesen anlara sahne olan Payitaht Abdülhamid yeni bölüm fragmanı ise büyük merak konusu oldu. Peki TRT 1’in sevilen dizisi Payitaht Abdülhamid 8.bölümünde neler olacak? Geçmişini tam olarak hatırlayamayan ama artık ne için saraya gönderildiğini bilen Melike saraydan çıkmaya çalışacak. Mahmup Paşa oyun kurmaya ve Osmanlı Kralı olma hayallerine devam edecek. Ömer annesinin ölümü ile Hiram’dan intikam almak için her şeyi yapacak. Hiram, suikastlere devam edecek. 

İŞTE PAYİTAHT ABDÜLHAMİD 8.BÖLÜM FRAGMANI

Oyuncu kadrosunda Bülent İnal, Özlem Conker, Selen Öztürk, Akın Akınözü, Ezgi Eyüboğlu, Hakan Boyav, Saygın Soysal, Umut Kurt’un yer aldığı Payitaht Abdülhamid 8. bölüm 14 Nisan cuma günü TRT 1 ekranlarında…

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Sultan Abdülhamid, düşmanlarının oyunlarına karşı kendi hamlesini yaptı. Filistin’de, Celal ve Kemalettin gözlerini kan bürümüş Müslüman kılığındaki İngilizlere karşı canlarını ortaya koyarken, Sultan ise Saray’a sızan yılanın bizzat karşısına dikiliyor. Sultan’ın yıllar önce kurduğu oyunun karşısında bir engel duruyor: Melike’nin karanlık geçmişi.

Theodor Herzl, gittikçe acımasızlaşan planlarına bir yenisini daha eklemek istiyor. İstediği tek şey anarşi ve şehirde yayılacak huzursuzluk. Ömer çetin bir savaşın içinde. Bir yandan annesini kaçıran Hiram’ın alçaklığından ve yapabileceklerinden çekiniyor, bir yandan da içini yakan öfkesiyle en kuvvetli yumruğunu Hiram’a indirmek istiyor. Bu iki çelişkiden geriye kalacak olan hakikat Ömer’in kaderini tayin edecek.

Haremde bitmek bilmeyen Seniha – Bidar Kadın muharebesi gittikçe tatsızlaşırken, Fatma Pesent’in hamlesiyle dengeler derinden sarsılacak. Haremde kaçan huzuru geri getirmek için Rahime Perestu Valide Sultan, saraya teşrif ediyor. Valide Sultan’ın saraya gelişi haremde büyük tedirginlik yaratıyor. Valide Sultan, haremde ikbal ve felaketin kol kola gezdiğini herkese hatırlatacak.

Bir önceki yazımız olan Anne 23.bölümü Star TV'den izle! Tüm gerçekler ortaya çıkıyor başlıklı makalemizde Anne 23.bölüm, anne dizisi ve anne son bölüm hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir