Payitaht Abdülhamid 4.bölüm TRT 1'den izle

Trt 1 ekranlarının yeni dizisi Payitaht ‘Abdülhamid’ son bölümüyle adete izleyenleri şoke etti. Peki sevilen dizi Payitaht ‘Abdülhamid’ 4.bölümü yayınlandı Dizinin son bölümünde Saraya giren ve seyircilerin son ana kadar hafızasını kaybettiğini zannettiği genç kızın ise bir casus olduğu anlaşıldı. Sultan Abdülhamid’i zehirledi. Yeni bölümü iple çeken izleyici Payitaht ‘Abdülhamid’ 4.bölüm özetini merakla bekliyor.

Oyuncu kadrosunda Bülent İnal, Özlem Conker, Selen Öztürk, Akın Akınözü, Ezgi Eyüboğlu, Hakan Boyav, Saygın Soysal, Umut Kurt’un yer aldığı Payitaht Abdülhamid 4. bölümü yayınlandı.

Payitaht Abdülhamid 4.bölüm izle

Payitaht Abdülhamid 4.bölüm fragmanı

Sultan Abdülhamid Han’ın hayatını anlatan gerek oyuncu kadrosu gerekse tarihi dekor ve mekanlarıyla adından söz ettiren Payitaht Abdülhamid dizisi yeni bölümü 17 Mart cuma günü TRT 1 ekranlarında yerini alacak.

Payitaht Abdülhamid son bölümünde neler yaşanacak?

Sultan Abdülhamid’in (Bülent İnal) zehirlendiği haberi Sarayda hüzün ve endişe yaratır. Sarayda yapılan aramada zehir bulunur. Abdülhamid’in merhameti, eceli kapısına getirmiştir. Sara (Elena Vineova), Mahmut Paşa’dan (Hakan Boyav) onu zorlayacak bir istekte bulunur. Ve bunu itirazsız kabul etmeye mecburdur.

Seniha (Selen Öztürk), Mahmut Paşa’dan şok bir teklif alır. Bu teklif Seniha’nın kirli geçmişiyle yüzleşmesine sebep olur. Abdülkadir (Can Sipahi), dayısı Mehmet Paşa’nın (Mehmet Bozdoğan) üzerine yıktığı suçu temizleyemeyecek kadar başı derttedir. Abdülhamid’in zehirlenmesi haberiyle düşmanlara gün mü doğacaktır?

Bu durum karşısında kim hangi safta yerini alacaktır? Bütün bu soruların cevabı ve devamı Cuma akşamı Payitaht Abdülhamid ile TRT 1 ekranlarında…

Bir önceki yazımız olan Payitaht Abdülhamid 5.bölüm! Mahmud Paşa ölecek mi? başlıklı makalemizde FRAGMAN, Payitaht Abdülhamid 5 bölüm fragmanı ve Payitaht Abdülhamid 5 bölüm izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir