Kördüğüm 13.bölüm izle! İçça gerçeği söylemek için…

KÖRDÜĞÜM 13.BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

İçça okuldaki arkadaşlarına malikanede yaşadığını söyler. Arkadaşları İçça’yı zengin sanır ve evini görmek ister. Ancak İçça gerçeği nasıl söyleyeceğini düşünür. Okulda hem arkadaşları hem de öğretmeni tarafından çok sevilen İçça herkese güzel bir evde yaşadığını söyler. Onlarda İçça’nın meyve bahçesiyle dolu, bahçeli evini görmek ister. Ancak İçça annesinin o evde hizmetçi olduğunu nasıl söyleyeceğini düşünür. Bu konuda Tapasya ile iş birliği yaparlar. Divya ise arası bozuk olan kardeşi Puşkar’ın sorunları ile uğraşmak zorunda kalır. Thakkur ile şirket işleri yüzünden kavga eden Puşkar yaşadığı ekonomik krizi Divya’nın yardımı ile aşmak ister. Ancak Thakkur yıllar önce hayatından çıkardığı Puşkar ile görüşmeyi kabul etmez.

KÖRDÜĞÜM 13.BÖLÜM FRAGMANI

Başka dünyalara ait iki arkadaşın sürükleyici öyküsü ‘’Kördüğüm-Uttaran’’ 13.bölümü 19 Ağustos cumartesi günü 16:10’da Kanal 7’de… 

KÖRDÜĞÜM 12.BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Kızının okumasını çok isteyen Damini tüm zorluklara rağmen İçça’yı okula kaydettirir. İçça’nın okulu için gerekli defter kitabı Divya’dan istemek zorunda kalır. Ancak hiç beklemediği şekilde büyükanne Damini’ye yardımcı olmaya çalışır. Damini heyecanlı bir şekilde kızını okulun ilk günü için hazırlar. Okula giderken fenalaşan Damini, İçça’yı ilk gününde yalnız gönderir. Okula yetişemeyen İçça, tüm gün okulun kapısında bekler. Ertesi gün erkenden okula gitmek için yola düşen Damini ve İçça bu kez derse yetişir. İçça öğretmenin sorduğu tüm sorulara zekice yanıtlar verir. Tapasya ise hiç arkadaşı olmadığı için okula gitmek istemez.

Bir önceki yazımız olan Game of Thrones 7.bölüm 7 fragmanı! Türkçe alt yazılı yayınlandı mı? başlıklı makalemizde game of thrones, Game of Thrones 7.bölüm ve Game of Thrones 7.bölüm 7 fragmanı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir