Kanal 7 Tatlı Bela 51.bölümü izle! Herkes bu sahneyi konuşuyor…

26 Nisan çarşamba günü yayınlanan Tatlı Bela 51.bölüm fragmanı yayınlandı. Adeta nefes kesen bir bölüm ile gelecek olan Tatlı Bela 51.bölümündeki duygu dolu sahne izleyenleri şaşırttı. Peki Kanal 7’nin en sevilen dizisi olan Tatlı Bela 51.bölümünde neler olacak? Tatlı Bela’da Abhay Jiyothi’yi görecek peki Astha’nın planı ne? Anjali’nin doğum günü partisinde neler yaşanacak? İşte yeni bölüm tanıtımı ve özeti

TATLI BELA 51.BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Nefretin gölgelediği büyük bir aşkın dram ve macera dolu öyküsü Tatlı Bela 51.bölümü 26 Nisan çarşamba günü saat 21:30’de Kanal 7 ekranlarında.

GEÇMİŞ BÖLÜMLERDE NELER OLMUŞTU?

Astha Slok’un davranışlarına dayanamaz ve ailesinin yanına döner. Niranjan ise doğum günü partisinde Astha olmadan pasta kesmeyeceğini söyler ve Anjali’yi Astha’yı geri getirmek zorunda bırakır. Astha döndüğünde herkesin içinde tüm gerçekleri açıklar. Shlok da ondan nefret ettiğini söyleyince tüm aile büyük bir şoka uğrar. Astha ise Shlok’un sözleri üzerine evi terk eder. Niranjan Shlok’a kızar ve Astha’yı geri getirmesini söyler. Shlok, Astha yüzünden babasının gözünde itibar kaybedince Astha’dan daha çok nefret eder.

TATLI BELA GENEL HİKAYESİ

Aşk ve nefretin mücadelesini hayat görüşleri ve toplumsal statüleri birbirinden tamamen farklı olan Shlok ve Ashta’nın kesişen hayatları üzerinden anlatan Tatlı Bela, aşkın gücünü bir kez daha gözler önüne serecek. Severek evlendiği eşiyle annesinin baskıları sonucu arası açılan Shlok, aşka olan umudunu kaybetmiş, paranın gücüne her şeyden daha çok inanarak yaşamını sürdürmeye başlamıştır. Tuhaf bir rastlantı sonucu karşılaştığı Ashta ise iyilik dolu kalbi sayesinde çevresindeki insanları mutlu etmek isteyen, duygulara değer veren güzel bir genç kızdır.

Tesadüflerin kendilerini birbirine kenetlediğinden habersiz olan ikili her karşılaşmada birbirleriyle kavga etseler de yaşanacak sürpriz gelişmeler Shlok ve Ashta’yı birbirlerine bağlayacaktır.

Bir önceki yazımız olan Al Jazeera Türk'ten veda mesajı! başlıklı makalemizde İnternet Medyası ve İnternet Medyası Haberleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir