İki Yabancı 42.bölüm fragmanı yayında!

Kanal 7’nin sevilen Hint dizisi İki Yabancı’da bugün Kumud’un itirafına rağmen Pramad’ın tavrı değişmez. Saras konusunda yalan söyleyen Kumud’u ve ailesini Pramad affeder. Ancak Pramad’ın bu kadar kısa sürede değişmesi Saras’a inandırıcı gelmez.

42.Bölüm         
Daha fazla Pramad’a yalan söylemek istemeyen Kumud, Saras ile daha önceden nişanlı olduklarını anlatır. Bu haber Pramad ve ailesi için şok etkisi yaratır. Ama beklenmedik biçimde Pramad, Kumud’a anlayış gösterir. Pramad ve Kumud evliliklerini tüm ailenin önünde tazelerler. Pramad’ın değişmediğini düşünen Saras ise bu fikrini Danyy ile paylaşır. Bunun üzerine Saras, Pramad’ı takip eder. Gördükleri şüphelerini boşa çıkarmaz. Pramad’ın, Kalika ile işbirliği yaptığını öğrenir.

Aralarına uzak mesafeler girse de kalpleri hep yan yana olan Saras ve Kumud’un yüreklere dokunan aşk öyküsü, İki Yabancı her gün saat 16:00’da Kanal 7 ekranlarında.

Künye:
Oyuncular: Jennifer Winget, Gautam Rode, Shiny Doshi, Anirudh Singh
Yönetmen: Sanjay Leela Bhansali
Senaryo: Ved Raj, Abhijit Sinha
Yapım Yılı: 2013
Ülke: Hindistan
Türü: Dram, Romantik
Orijinal Adı: Saraswatichandra

 

Bir önceki yazımız olan Sensiz olmaz 3.bölümü mutlaka izleyin! başlıklı makalemizde kanal 7, Sensiz Olmaz 3 bölüm ve Sensiz Olmaz bölümleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir