Engelsiz bir dünya için benim fikrim yarışma tören

Milli Eğitim Bakanlığı’nın onay ve desteği ile bu yıl ikincisini düzenlen ulusal ilkokul, ortaokul, liseler arası “Engelsiz Bir Dünya İçin Benim Fikrim” resim yarışmasının duyurusu, bakanlık tarafından şartnameye uygun olarak tüm Türkiye’de yapılmıştır.
 
31 Mart 2017’ye kadar 2.226 (iki bin iki yüz yirmi altı) resim ulaştı ve bu resimler ‘Akademililer Sanat Merkezinden’ içlerinde akademisyenlerinde bulunduğu 11 ressam tarafından değerlendirildi. Dereceye giren ögrencilerimiz wwww.kasder.org.tr web sitemizde duyuruldu.
 
Dereceye giren öğrencilerimize ödülleri, tüm dünyada sadece ülkemizde kutlanan Çocuk Bayramı’nda, 23 Nisan 2017 saat 13.00’de Türkiye kas hastalıkları dernek bahçemizde Bakırköy Belediye Başkanı’nın, Milli Eğitim Bakanlığı’ndan temsilcilerin, Akademililer Sanat Merkezi’nin tanınmış ressamlarının, dernek yöneticilerimizin, engelli çocuklarımız ve üyelerimizin katılımıyla verildi.

ÜNLÜ OYUNCULAR DA KATILDI
 
Binlerce çocuğumuzun 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkusuna yarışma heyecanına Hayat Tatlıdır Bazen dizi oyuncularından Anıl Tetik, Denizcan Aktas ve hayat şarkısı dizi oyuncusu Aydan Tas destek oldular. Oyuncular her resimi gezerek çocukları tebrik ettiler ve bol bol fotoğraf cekildiler.

Proje organizasyonu ve pr bizce yapım sorumlusu yönetmen Ahmet Yılmaz proje sponsoru gezisepeti, Gizem Hançer, Karamürsel genc iş adamı Mehdi Taşdan, Canon ve Kahve tiryakisi ceo Recep arısoy desteklerinden ötürü dernek yonetiminden onur ödülüne layık görülüp ödülleri verilmistir.

 

 

Bir önceki yazımız olan Yalancı Bahar 26.bölümü! Duygusal sahne... başlıklı makalemizde hint dizileri, kanal 7 ve Televizyon Haberleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir