Diriliş Ertuğrul 87.bölümünde Vasilyus ölüyor mu?

Son bölümü nefes kesen Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı büyük merak konusu oldu. TRT 1 ekranlarının son dönemde en çok izlenen dizisi Diriliş Ertuğrul 87.bölüm fragmanı izleyici ile buluştu. Peki Diriliş Ertuğrul 87.bölümünde neler olacak? Vasilyus bu bölümde zehirlenip ölecek mi? Bir olmak güçlü olmak için kafi değildir. Tebanında gönlünü fethetmektir muzaffer olamazyız Ertuğrul’un yeni kararları herkesi şaşırtacak. İşte Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı ve tüm detayları

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 87.BÖLÜM FRAGMANI

Başrollerini Engin Altan Düzyatan, Hülya Darcan ve Esra Bilgiç sevilen dizi Diriliş Ertuğrul 87.bölümü fragmanı yayınlandı. Sevilen dizi 10 Mayıs çarşamba günü TRT 1 ekranlarında seyirci ile buluştu.

Diriliş Ertuğrul yeni bölümünde neler olacak? Tahminler

Ertuğrul, Çavdar obasını kurtardıktan sonra obasına döner. Dumrul, Vasilyus’un Nikea’da getirdiği askerlerin haberini alır. Vasilyus kalesini vermemek için hazırlık yapmaktadır. Fakat kalenin fetih yakındır. Çolpan hatun Vasilyus’u öldürmek için ona yaklaşmaya çalışmaktadır. Vasilyus zehirli bıçağı yakalamıştır.

Sultan Alaaddin’in Nikea’daki ajanı Vasilyus’un askerleri tarafından öldürülür. Hatırlarsanız Ertuğrul ile bu adam konuşmuştu. Ertuğrul’un arın tek amacı Karacahisar’ı fethetmektir.

SON BÖLÜMÜNDE NEFES KESEN SAHNE

TRT’nin reyting rekorları kıran dizisinde Kayı Obası’na saldıran Ural hak ettiği cezayı buldu. Nefeslerin tutularak izlendiği sahnede Ertuğrul Bey Ural’ın kellesini kesti.

Obasına gelip beyleri öldüren daha sonra Halime sultanı rehin alıp Öldürmek ile tehdit eden Vural, Halime Sultan’ın elini ısırıp kurtulması ile Ertuğrul beyin eline düştü. Ardından Ural herkesin gözlerine önünde canından oldu. Ertuğrul ‘Hainler için yaşasın cehennem’ dedi ve Ural’ın kellesini kesti…

KÜRŞAT ALNIAÇIK KİMDİR?

1962 yılında Ankara’da dünyaya gelen Kürşat Alnıaçık aslen Bursalıdır. İstanbul Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü ve Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro bölümlerinden mezun olan Alnıaçık ayrıca İngiltere’de modern dans eğitimi almıştır.

1970 yılında Umut dizisiyle oyunculuk kariyerine başlayan Kürşat Alnıaçık Sakarya Fırat dizisindeki gösterdiği oyunculuk ile ünlenmiştir. Son olarak Star TV ekranlarında yayınlanan Kara Sevda dizisinde Önder karakterini canlandıran Kürşat Alnıaçık TRT 1’de yayınlanan ve izlenme rekorları kıran Diriliş Ertuğrul dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur.

ENGİN ALTAN DÜZYATAN DİZİDEN AYRILACAK MI? AÇIKLADI

Zaman zaman diziden çıktı haberlerinin asılsız olduğunu söyleyen Düzyatan,”Bu haberlerin bizimle alakası yok. Birileri benim diziden çıkmamı istiyor herhalde. Ben diziden çıkmıyorum, önümüzdeki sezonda da oynamaya devam edeceğim. Hayalim oyuncu olmaktı ve tiyatro yapmaktı. Ben aşık olduğum mesleği yapıyorum. Diriliş öncesi en büyük dönüm noktası olarak gördüğüm’, Bir Bulut Olsam’ dizisi var, film olarak da Anadolu Kartalları’nın benim için yeri çok başkadır. Geçmişe dönüp baktığımda keşke bu yapımda oynamasaydım dediğim bir proje yok. Ama bir önceki bölümü izlediğimde keşke bu sahneyi böyle oynasaydım dediğim oluyor zaman zaman’‘ ifadelerini kullandı..

Bir önceki yazımız olan Zor Sevda 5.bölümü izle! Nefes kesen sahne... başlıklı makalemizde kanal 7, Televizyon Haberleri ve zor sevda hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir