Diriliş Ertuğrul 80.bölüm fragmanı! Beklenen savaş başlıyor

Diriliş Ertuğrul son bölümüyle adete nefes keserken yeni bölüm tanıtımı büyük merak konusu oldu. TRT 1 ekranlarının reyting rekortmeni dizisi olan Diriliş Ertuğrul 80.bölüm fragmanı yayınlandı. Yine tansiyonun çok yüksek olduğu izleyenleri şaşırdığı bir bölümü geride bırakan Diriliş Ertuğrul dizisine damgayı Vasilius’un hain planı vurdu. Bamsı zindandan kurtuldu ama akıbeti büyük merak konusu oldu. İşte sevilen dizi Diriliş Ertuğrul 80.bölüm fragmanı ve tüm detayları

DİRİLİŞ ERTUĞRUL YENİ BÖLÜMÜ NE ZAMAN?

Başrollerini Engin Altan Düzyatan, Hülya Darcan ve Esra Bilgiç sevilen dizi Diriliş Ertuğrul 80.bölüm fragmanı yayınlandı. Sevilen dizi 15 Mart çarşamba günü TRT 1 ekranlarında olacak

İşte Diriliş Ertuğrul 80.bölüm fragmanı

TRT 1 Diriliş Ertuğrul 80.bölümünde neler olacak? Tahminler

Sadettin Köpek handa iken Vasilyus’a bıçağını dayayacak iken Ertuğrul engelliyor. Zira Ertuğrul Bey’in planı bir haylı farklı. Bu sırada Ertuğrul, Aliyar Bey’in iyileşmesine ve zaferlerini kutlamak için toy yapıyor. Yeni bölümü damga vuracak sahnelerden birisi ise Ertuğrul Bey’in Alpleriyle birlikte yaptığı talim olacak.

Bamsi’nin ölmesini kesinlikle istemeyen Vasilyus Ertuğrul’a karşı koz olarak kullanacak. Alpler ise Bamsi’yi kurtarmak için operasyon düzenliyor. Ertuğrul artık haddini aşan Vasilyus’a kılıcını çekiyor.

Bir önceki yazımız olan Tatlı Bela 2.bölüm Kanal 7'den seyret! Ashta'dan şok karar başlıklı makalemizde kanal 7, tatlı bela 2.bölüm fragmanı ve tatlı bela dizisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir