Başbakan Yıldırım Erdoğan'dan ödül aldı

Yeşilay Haftası kapsamında düzenlenen Yeşilay Zümrüdüanka Ödül Töreni, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım’ın katılımıyla Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda gerçekleştirildi.

BAŞBAKAN YILDIRIM’A ÖDÜLÜ CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN VERDİ

Gecede, uyuşturucuyla topyekun mücadele için, Başbakanlık altında kurulan, Yeşilay’ın da tek sivil toplum kuruluşu olarak yer aldığı Uyuşturucu ile Mücadele Yüksek Kurulunun eylemleri kapsamında; önleme, koruma, tedavi ve operasyon çalışmalarını yakından takip eden, bu alanda Türkiye’de büyük bir yol katedilmesini sağlayan Yıldırım’a ödülü, Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından takdim edildi.

Ödül takdimi öncesinde Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Başbakan Yıldırım’ın uzun yıllara dayanan dostluklarını anlatan bir video gösterildi.

Daha sonra konuşan Erdoğan, Öncelikle gönüldaşım, yol arkadaşım ve Başbakanımız Binali Yıldırım Beyi bu özel ödüle layık görmeleri sebebiyle, Yeşilay Yönetimini, jüriyi huzurlarınızda şahsım ve milletim adına tebrik ediyorum. dedi.

Başbakan Yıldırım’dan bir ricası olacağını dile getiren Erdoğan, üç köyün muhtarını, köylerini sigara içilmeyen köy noktasına getirdikleri için tebrik ederek, Başbakanımız o üç köye el atarlarsa, herhalde bu üç köy 300-400’e doğru tırmanmaya başlar. diye konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan daha sonra ödülü Başbakan Yıldırım’a takdim etti.

Bir önceki yazımız olan Erdoğan'dan Diriliş Ertuğrul açıklaması! Bundan sonra... başlıklı makalemizde Diriliş Ertuğrul, dizi ve Erdoğan hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir