ATV Seven Ne Yapmaz final yapıyor! Sebebi ne?

Yeni yayın dönemine girdiğimiz günlerde yaz sezonunda televizyonları dolduran diziler bir bir ekrandan siliniyor. Reyting kurbanları kervanına katılan Seven Ne Yapmaz için ise 11.bölümde final kararı alındı. İddialı başlayan ancak, gün ve saatinde diğer yapımlara yenik düşen Seven Ne Yapmaz final bölümü ne zaman yayınlanacak? Seven Ne Yapmaz final fragmanı yayınlandı mı?

Seven Ne Yapmaz neden final yapıyor?

Yaz sezonunda yayınlanmaya başlayan Seven Ne Yapmaz yeşilçam tadında hikayesiyle oldukça beğenilmiş ve iyi bir çıkış yakalamıştı. Ancak Diriliş Ertuğrul başlamadan önce reytinglerde iyi sıralamada yer alan Seven Ne Yapmaz, çarşamba günü yayınlanan bölümde TOTAL sıralamada 18.sırada yer aldı. Reytinglerde yaşadığı bu düşüş dizinin fişinin çekilmesine neden oldu.

Seven Ne Yapmaz 11. final bölümü fragmanı

Ekranlara veda etmeye hazırlanan Seven Ne Yapmaz dizisi final bölümü fragmanı henüz yayınlanmadı. Ancak yayınlanır yayınlanmaz haberimizde yer alacaktır.

Seven Ne Yapmaz 11. final bölümü ne zaman yayınlanacak?

Başrollerinde Yusuf Çim ve Seren Şirince’nin rol aldığı Seven Ne Yapmaz final bölümü 15 Kasım Çarşamba günü saat 20.00’de ATV ekranlarında olacak.

Seven Ne Yapmaz 10.bölüm izlemek için tıkla!

Seven Ne Yapmaz son bölümde neler oldu?

Ozan ve Nazlı için altı aydan sonraki ilk karşılaşmaları hiç de iyi sonuçlanmaz. Ozan, Nazlı’yı Serdar’ın, Nazlı da Ozan’ı Ebru’nun sevgilisi zanneder. Ozan’la işyerinde tekrar karşılaşmak istemeyen Nazlı, istifa etmeye karar verir. Arzu, ayağına gelen fırsatı tepmemesini, Ozan’ı zaten unuttuysa neden bu kadar dert ettiğini söyleyerek vazgeçirmeye çalışır. Ama Nazlı kararlıdır. Nazlı dediğini yaparak, Serdar’a istifa etmek istediğini söyler. Ama Ebru ve Ozan’ı samimi bir şekilde görünce, bu kararından vazgeçer. Zaten işe ihtiyacı vardır, Ozan’dan korkan onun gibi olsun diyerek silahlarını kuşanır. Bu arada Arzu, Nazlı ve Mehmet’in, onu öğle yemeğine çıkarmak için yaptıkları sürprizle, yalanının ortaya çıkması tehlikesiyle karşı karşıya kalır. Ardından Mehmet’in gizemli tavırlarından şüphelenen Arzu, yanına Nazlı ve Tevhide Nine’yi de alarak Mehmet’in peşine düşer. Şirket içerisinde, Nazlı ve Ozan arasında, bolca yanlış anlaşılmanın eşlik ettiği bir gizli bir savaş başlar. Ama bu savaş ve yanlış anlaşılmalar, hiç de beklenmedik bir sonuç doğuracaktır.

Oyuncu Kadrosu:

Yusuf Çim

Seren Şirince

Ecem Çalık

Sertan Erkaçan

Serhat ParılS

Şeyla Halis

Ferzan Hekimoğlu

Bir önceki yazımız olan Diriliş Ertuğrul 94.bölüm son bölümü TRT 1'den seyret başlıklı makalemizde Diriliş Ertuğrul, Diriliş Ertuğrul 94.bölüm ve Diriliş Ertuğrul 94.bölüm fragmanı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir