51 Nolu kooperatifin yeni başkanı Selami Ördek oldu

Özel Halk Otobüsleri Kooperatifi, geçtiğimiz hafta yapılan genel kurul sonucu yeni başkan Selami Ördek oldu. 64 kişinin oy kullandığı seçimde Selami Ördek 37 oy alırken, Mustafa Ataç ise 27 oy aldı. Birlik beraberlik içerisinde gerçekleşen genel kurulda Selami Ördek yeni başkan olurken yönetim kurulu üyeleri ise Emin Çevik ve Benan Günay oldu.

Niğde için en iyisini yapma gayretinde olacaklarını söyleyen yeni Başkan Selami Ördek açıklamasında şunları söyledi: ‘‘Geçen hafta Perşembe günü yaptığımız genel kurulda 64 kişinin katılımı oldu. 64 kişini katılımıyla iki liste halinde seçime gittik. 64 oyun 37’sini alarak buraya geldik. Üyeler bizi uygun gördüler çok teşekkür ediyoruz kendilerine. İnşallah bundan sonraki hedeflerimiz yönetim kurulu üyeleri arkadaşlarla 64 arkadaşımızın menfaatlerini korumak. Tek hedefimiz halka vatandaşa daha iyi hizmetler verebilmek. Vatandaşların taleplerini karşılamak için de 221 15 59 nolu telefon hattını hizmetlerine sunacağız. Bu telefon numarasından bize ulaşanların sorunlarıyla ilgilenip şoförler hakkında ilgili cezai işlemleri uygulayabiliriz. Bundan sonra Niğde için ne iyiyse bizde bunları yapmak için geldik. Yönetici arkadaşlarla birlikte daha iyisini yapmaya çalışacağız. Zaten biz Türkiye’de ulaşım sektöründe kendimizi lider görüyoruz. Çalışma ve kartlı sistemimizle çevre illere de örnek olmaya devam ediyoruz. Kooperatifimizi daha iyi yerlere getirmek için çalışmaya devam edeceğiz.’’

Bir önceki yazımız olan Niğde Belediyespor’da şok ayrılık başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir